за нас

  • dfdf

Шандонг Yixin неткаен производи копродукции, Ltd е лоцирана во градот Gaomi, во родниот град на MoYan, каде што има една убава животна средина, еколошки и цивилизиран град. Тоа зафаќа површина од над 10.000 квадратни метри. Регистрираниот капитал е 5 милиони јени. Тоа е компанија интегрирање на производство, продажба и трговија. Главно ангажирани во еколошки неткаен ткаенини, како и неткаен серија производи дизајн, производство, продажба. Таа опфаќа пријателска соработка на рекламирање, подароци, облека, алкохол, храна, пијалоци.

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
Испраќам барање За Ценовникот