за нас

Шандонг Yixin неткаен производи копродукции, ООД

Шандонг Yixin неткаен производи копродукции, Ltd е лоцирана во градот Gaomi, во родниот град на MoYan, каде што има една убава животна средина, еколошки и цивилизиран град. Тоа зафаќа површина од над 10.000 квадратни метри. Регистрираниот капитал е 5 милиони јени. Тоа е компанија интегрирање на производство, продажба и трговија. Главно ангажирани во еколошки неткаен ткаенини, како и неткаен серија производи дизајн, производство, продажба. Таа опфаќа пријателска соработка на рекламирање, подароци, облека, алкохол, храна, пијалоци.

dfdf
fesgsef

Од своето основање, компанијата има искусни технички тим, напредни опремата за производство и совршен придружни објекти. Сите производи се дизајнирани да бара совршенство и ги исполнува барањата на клиентите за управување е за стоки во смисла на дизајн, избор на материјали, производство, пакување и по продажбата СЛЕДЕЊЕ. На производите направени од неткаен материјал има charictristics на светлината, еколошки, влага-доказ, дише, флексибилни, пламен retardant, не е токсичен, не-иритирачки, и може да се рециклира. Таа стана национално признати еколошки производ кој ги штити екологијата на земјата.

nn1
nn2